MERHABA
HititAjans; Firmanızın imajını en iyi şekilde temsil etmenizi sağlar ve sizlere profesyonel web tasarımı, web yazılımı hizmeti vermektedir.
 

İnternet Bilişim Teknolojileri Sistemleri Ersan KARAVELİOĞLU 'nun girişimleriyle, müşterilerine Matbaa Hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Sonrasında internet çözümleri sunmak amacıyla geliştirilmiş Başta web tasarımı ve uygulama hizmetleri ile internet tabanlı yazılım hizmetleri olmak üzere, bilişim teknolojisi alanında edinmiş olduğu birikimi, her yeni projesine en üst düzeyde yansıtan İnternet Bilişim, sektöründe uzun yıllardır edindiği tecrübe ile sektörde kendisini ispatlamış olan sahip olduğu hizmet anlayışını daha da ileri taşıyacak kurumsal adımları atmak amacıyla Hitit Ajans marka kimliği altında yeni bir yapılanmaya girmiştir. 2007 yılından itibaren yapılan tüm başarılı işlerin altında Hitit Ajans'ın imzası bulunacak ve bu imzanın yer aldığı her projede Akıllı Internet Çözümleri sunulduğu bilinecektir.

"Tasarım ve Uygulama" hizmetleri arasında, internet sitesi tasarımı ve uygulaması, kiosk arayüz tasarımları, interaktif CD-ROM, tanıtım filmleri, digicard, dijital sunumlar, iPIX 360 derece turlar, kurumsal kimlik çalışmaları bulunmaktadır.
"web yazılım" departmanı ise, ileri seviye e-business uygulamaları, CRM, CMS, satış pazarlama, insan kaynakları, personel, döküman, kampanya, bayi, sipariş, şube yönetim sistemleri, intranet portallar, e-ticaret siteleri gibi çalışmalara imza atmış ve üretilen yazılımlar, doğru tasarımlara entegre edilerek öncü projeler haline dönüştürülmüştür.
Kiosk uygulamaları ve bankacılık yazılımları alanında kardeş firma Enforma IT ile iş ortaklığı içerisinde bulunan Hitit Ajans , bu işbirliği çerçevesinde birçok başarılı projede yeralmış ve donanım etkileşimli internet çözümleri konusunda önemli deneyimler kazanmıştır.

IT sektöründe, gerçekleştirmiş olduğumuz farklı pazarlara yönelik, farklı uygulamalara sahip yüzlerce projeden edindiğimiz know-how sayesinde müşterilerimize online prestijlerini arttıran ve iş geliştirme avantajları sağlayan, stratejik pazarlama analizleri ve danışmanlık hizmetleri verebilmekteyiz.

Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme ve en önemlisi çağdaş bilişim kültürü gerekmektedir. Hitit Ajans olarak, internet ortamını bir iş geliştirme aracı olarak görüyoruz ve uzman ekibimiz ile bu ortamda müşteriye en doğru çözümleri sağlayacak bilişim uygulamalarını projelerimize entegre ediyoruz. Amaç, deneyimimizi üst düzeyde kullanarak, daima müşteri ve marka hedeflerine uygun özel uygulamalar geliştirmektir.

Kurumsal kimlik çalışmaları markanız için en önemli unsurdur. Herşeyden önce logonuz, sonra kendinizi tanıtmanıza yardımcı kartvizitiniz, daha sonra kurumsal yazışmalarda kullanılmak üzere hazırlanan dosya, antetli kağıt, diplomat zarf, vs. gibi çalışmalarla kendinizi tanıtmanızda en önemli yeri tutmaktadır.

Standart alışkanlıkların dışında çok farklı hizmet anlayışı ve konseptiyle sizlere hizmet vermek için Hitit Ajans Hizmetinizde..
Alışılmış ajans düşüncesinin son bulduğu ve markanızın (Logonuzun) web tasarımı'nı en iyi şekilde inşa edilmesine yardımcı olabilecek bütün fikirleri paylaşmak için Hitit Ajans sizleri bekliyor..

Üstün Düşünce Gücü Ve Kusursuz Hizmet Anlayışı ile Hayallerinizin Uç Noktasında Biz Varız . . .